Studio Nika

Kosmetika a suchá pedikúra - Semily

(+420) 731 497 014

tana.krapkova@seznam.cz

ReflectoCil

Výrobky RefectoCil jsou vyráběny v rodinném podniku Gschwentner Haarkosmetik. Tato společnost byla založena ve Vídni roku 1930 Josefem a Angelou Gschwwentnerovými.

Produkty RefectoCil jsou stěžejními artikly celé společnosti. Perfektní a profesionální péče o obočí a řasy.

Všechny výrobky RefectoCil jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích Gschwentner Haarkosmetik´s a dále jsou zpracovány, baleny a expedovány vlastní výrobní linkou, a to vše v té nejlepší kvalitě. Prodává se ve více než 50 zemích světa už přes 60 let.

Mezi nejoblíbenejší produkt této značky patří Refectocil Barva na řasy a obočí, která obarví řasy i obočí do požadovaného odstínu. Výhodou je jednoduchá a spolehlivá aplikace, rychlé působení, vynikající barevný výsledek, který vydrží až 6 týdnů.

RefectoCil® má šetrný přístup k citlivé oblasti okolo očí. Představují výrobky nejvyšší kvality RefectoCil® s uceleným systémem barvení řas a obočí. Barvy na řasy jsou v široké paletě odstínů a mají rychlé působení jsou bezpečné a mají jednoduchou aplikaci s největším výběrem doplňkových produktů.

Refectocil Barva na řasy a obočíb_300_169_16777215_0_0_images_clanky_znacky_refectocil.jpg

Profesionální barvy RefectoCil tvoří ucelený a perfektní systém pro barvení řas a obočí. RefectoCil Sensitive přináší inovativní dvoustupňový barvicí systém, který Vám umožní obarvit obočí a řasy během tří minut jemně a bezpečně s barvou na bázi extraktů z rostlin (řebříček, jírovec, měsíček, zelený čaj, světlice, hortenzie, třezalka čínský Galle, vlašský ořech, jalovec, zlatobýl, kopřiva, borůvka, cudná bobule, červené víno). Barva na obočí a řasy RefectoCil Sensitive výborně tónuje, vydrží až 6 týdnů a je voděodolná. Barva Sensitive nepálí a nezpůsobuje podráždění očí a pokožky. RefectoCil sensitive je první barvou na řasy a obočí, která je vyvinuta na bázi bylinných extraktů, které zároveň příznivě ovlivňují sílu, hustotu, délku a vitalitu řas i obočí. Barva je dostupná ve čtyřech úžasných odstínech.

Reflectocil Balzám na řasy a obočí

Speciálně vyvinutý pěstící balzám RefectoCil Longlash je obohacen o kvalitní rostlinné oleje, aktivní účinné látky a vitamíny a pomáhá Vašim řasám, aby zůstaly dlouhé, silné a Vašemu obočí, aby bylo zdravé.

RefectoCil Oxidant 3% cream

Stabilizovaný krémový oxidant speciálně vyvinutý pro RefectoCil barvy na obočí a řasy, který umožňuje snadnější aplikaci krémové konzistence barev a garantuje perfektní barevný výsledek.

Zesvětlovací pasta na obočí

  • zesvětlení až o 3 stupně
  • přizpůsobení obočí zesvětleným vlasům