Studio Nika

Kosmetika a suchá pedikúra - Semily

(+420) 731 497 014

tana.krapkova@seznam.cz

Dr. Baumann

Záleží na nás samotných, zda chceme žít v souladu s přírodou a tím ukázat náš osobní postoj ohledně krásy a zdravého životního stylu. K této snaze žít lépe, zdravěji a v harmonii s přírodou patří i respekt k našim bližním z říše zvířat. Výraz „bionom“ tedy znamená, že všechny přípravky, které používám jsou v harmonii s potřebami pokožky, zdraví a životního prostředí, a to nejen svým složením, ale i procesem výroby.

Pečeť BIONOME QUALITY zaručuje splnění velmi vysokých kritérií kvality, která představují především maximální snášenlivost použitých látek.

Produkty Dr. Baumann vynikají vysokým účinkem ať pleť vaše nebo vaší zákaznice potřebuje opravdový anti-age, posílit obranyschopnost kožní bariéry nebo řešit bezpočet druhů dermatitid, včetně psoriázy, rosacey nebo atopického ekzému.

Nynější krásu a zdraví své pleti si uchováte pomocí produktů bez iritačních a alergenních látek jako jsou chemické konzervanty, parfemace a minerální oleje. Chtějte mít krásnou a zdravou pleť nejen dnes, ale i v budoucnu. Zasloužíte si to..!

Používáním látek rostlinného původu splňujeme filozofii veganství, ale není to pouze o stravě. Veškeré ingredience jsou také lehce odbouratelné a nezatěžující životní prostředí. Produkty musí být šetrné k přírodě i k nám samotným.