Studio Nika

Kosmetika a suchá pedikúra - Semily

(+420) 731 497 014

tana.krapkova@seznam.cz

Úprava obočí a řas ReflectoCil

Barvení obočí

b_290_131_16777215_0_0_images_clanky_sluzby_reflectocil.pngBarvení obočí  je velmi důležité a značně ovlivňuje výraz obličeje. Obočí tvoří rám obličeje a pokud ho máme dobře vytvarované a nabarvené (k barvě vlasů), náš obličej se rozzáří, zvýrazní se jeho rysy a oči dostanou mladistvý výraz. Je až neuvěřitelné, že stačí tak málo.

Barvení řas

Řasy dodávají našemu pohledu jiskru. Pokud máte světlé řasy, nebo jejich konečky, je vhodné nechat si je nabarvit. Jen nečekejte stejný efekt jako při použití řasenky, řasa je pouze obarvená, nikoliv zhuštěná!

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy je moderní metoda pro ženy, které mají krátké, nebo dlouhé, ale rovné řasy. Kratší řasy po trvalé vypadají výraznější. Dlouhé a rovné řasy se pomocí trvalé natočí a zvednou, tím jsou delší. Řasy po trvalé se nemusí tak líčit a používat kleštičky. Naopak vhodně zvolenou řasenkou lze efekt trvalé ještě zvýraznit. Oči se rozjasní a opticky zvětší. Řasy trvalou netrpí ani se nelámou.

Na trvalou na řasy používáme také výrobky nejvyšší kvality RefectoCil® s inovativním systémem tvarování řas. Trvalá na řasy s vyživující recepturou kolagenu a cysteinu rychle působí, je bezpečná a jednoduchá aplikace.

K barvení obočí a řas používáme barvy RefectoCil®. Je to speciální, velmi šetrná kosmetika určená k barvení řas a obočí. Při aplikaci oči nepálí, proto se může použít i u velmi citlivých očí. Pokud by i přesto došlo k pálení, vykapeme oči ophtalmo-septonexem.

Jak se provádí trvalá na řasy?

Řasy se nejprve odlíčí nemastným odličovadlem, pak se vybere vhodná velikost natáček, podle délky řas. Poté naneseme na řasy lepidlo (co nejblíže ke kořínkům řas) přiložíme natáčku a tyčinkou přichytíme na řasy. Naneseme speciální gel, přikryjeme oči a vše necháme působit 15-20 minut. Potom odstraníme zbytek gelu, naneseme na řasy neutralizační tekutinu přikryjeme oči a opět necháme působit zhruba 15 minut. Nakonec se z řas odstraní všechny přípravky i natáčky a řasy se učešou.

Celá procedura zabere asi hodinu času. Řasy zůstanou krásně natočené po dobu dvou až tří měsíců. Pak lze trvalou opět opakovat.

Na trvalou na řasy používáme také výrobky nejvyšší kvality RefectoCil® s inovativním systémem tvarování řas. Trvalá na řasy s vyživující recepturou kolagenu a cysteinu rychle působí, je bezpečná a jednoduchá aplikace.

Kdy se rozhodnout pro trvalou na řasy?

Pokud je pro vás únavné každé ráno se líčit, být nalíčená-nenalíčená i o víkendu.

Trvalá na řasy je obzvlášť vhodná na různé akce např. svatby, plesy, večírky anebo pro příležitost na které Vám záleží. Trvalou oceníte například i na dovolené, nebo pokud máte problémy s řasenkou, nosíte-li brýle, anebo jen tak pro své potěšení vyzkoušet něco nového.

Přijďte a vyzkoušejte, uvidíte, že budete příjemně překvapená a spokojená.