Studio Nika

Kosmetika a suchá pedikúra - Semily

(+420) 731 497 014

tana.krapkova@seznam.cz

Epilace voskem LYCON

b_300_262_16777215_0_0_images_clanky_sluzby_kit-4.jpgOdstraňování chloupků se díky epilačnímu systému LYCON pro Vás stane zcela exkluzivním zákrokem.

Při používání výrobků LYCON se nemusíte starat o podrážděnou nebo zarudlou pokožku u Vašich klientů, zvláště pokud epilaci provádíte na citlivých partiích jako jsou obličej, podpaží či oblast třísel (například u brazilské epilace).

Důvodem je použití těch nejkvalitnějších přírodních pryskyřic a včelího vosku při jejich výrobě. Jejich nízká teplota tání, flexibilita a mimořádné výživové vlastnosti poskytují péči i té nejcitlivější pokožce.

Unikátní způsob provedení epilace, široká škála doplňkových produktů a smysly stimulující  aromaterapie jsou důležitými prvky tohoto epilačního systému. LYCON má jedinečnou reputaci po celém světě díky vynikající kvalitě a důvěryhodnosti svých výrobků.

Profesionálové s jistotou používají epilační systém LYCON, neboť pokaždé dosáhnou výsledků celkově hladké pokožky a odstranění nepoddajných chloupků již od délky 1 mm,  bez ohledu na jejich typ. LYCON přináší nový přístup k epilaci.

Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné pro zákazníky, a zároveň snadné a zábavné pro toho, kdo epilaci provádí.