Studio Nika

Kosmetika a suchá pedikúra - Semily

(+420) 731 497 014

tana.krapkova@seznam.cz

Laser Orionis Therapy

b_260_184_16777215_0_0_images_clanky_znacky_laser.pngPrvní laser byl vyvinut již v roce 1962. Od té doby prošly lasery úspěšným vývojem a existují tisíce dostupných studií prokazující jejich bezpečnost a nulové vedlejší účinky.

Speciální laserová kosmetika představuje nadstavbovou péči, která obsahuje dvoufázové ošetření založené na aplikaci speciálního hydrogelu a následné aktivaci laserovým paprskem. Obsahuje látky, které díky speciálním molekulám urychlují přenos laserového světla. Tím dochází k lepšímu využití polarizovaného světla a laserový paprsek naopak dodává zvýšenou energii ostatním látkám.

V praxi to znamená, že kosmetička při své práci zhodnotí problém klientky, rozhodne se pro daný přípravek a po nanesení dle indikace ozáří laserovým paprskem. Klientka poté gel používá pravidelně ráno i večer až do vypotřebování. Pravidelné nanášení gelu je velmi důležité, prodlužuje se tak doba laserového záření. Práci kosmetičky tento systém velice urychlí a výsledky jsou viditelné mnohem dříve než by tomu bylo bez speciální kosmetiky.

Na rozdíl od krému musí laser před prodejem podle zákona prokázat svou efektivitu (a také bezpečnost). Spousty krémů se pyšní nápisy jako „lepší než botox“ bez podložení. Může se stát, že skutečně narazíte na přípravek, který vám bude vyhovovat, avšak je větší šance, že šlápnete vedle, nebo účinnost krému nebude zdaleka tak velká, jak jeho reklama tvrdí. Laser naproti tomu má předem prokázanou účinnost, a tím pádem předem zaručené výsledky. Kromě toho se ve většině případů používá zároveň se speciálními laserovými přípravky, jež maximalizují účinky laseru. Mimo jiné laser dokáže pomoci s celou řadou problémů, se kterými si krémy neporadí.

Laser rozhodně nezpůsobuje zesláblou a tenkou kůži a to ani při opakovaných sezeních. Naopak laser způsobí v pokožce reakci, díky které zesílí svůj kolagen a elastin.

Laser jednoduše zlepší stav pokožky v dobu, kdy ho použijete, a nevytváří žádnou závislost. Navíc několik pravidelných seancí způsobí, že účinky laseru budou „dobíhat“ ještě nějaký čas poté, co skončíte.

Laser Orionis® se tak stává nejmodernějším přístrojem, a to ve všech směrech. Díky zcela novému designu, použití nejkvalitnější elektroniky a především mimořádně kvalitní optiky se podařilo vyvinout laser, který splňuje vysoké nároky současné dermatologie a kosmetologie a na českém trhu nemá v současné době konkurenci.

Laser Orionis® Therapy je mimořádný použitím zcela nových laserových diod pracujících na samé hranici maximálního výkonu, špičkovou elektronikou zajišťující bezproblémový a bezpečný chod přístroje, abecedně řazené jednotlivé aplikace a automatické nastavení těchto aplikací.