Studio Nika

Kosmetika a suchá pedikúra - Semily

(+420) 731 497 014

tana.krapkova@seznam.cz

Kosmetické ošetření produkty Dr. Baumann

baumann.jpgPravidelné kosmetické ošetření udrží vaši pleť čistou, svěže mladistvou, pomáhá vyhlazení vrásek a předchází jejich tvorbě.

Svěřte péči o svou pleť do rukou profesionální kosmetičky. Vyčistíme a omladíme pokožku na vašem obličeji, krku i dekoltu. Během hodiny a půl si u nás příjemně odpočinete a odejdete s blaženým pocitem, že jste své pleti dopřála dokonalou péči.

Kompletní kosmetické ošetření trvá obvykle 90 minut a probíhá nejčastěji v těchto několika krocích (níže popsaný postup je vždy individuální a může se mírně lišit v závislosti na typu vaší pleti.)

1. Určíme typ vaší pleti

Úvodní diagnostika pleti je nutná, pokud k nám chcete přijít na kosmetiku poprvé. Důkladnou analýzou zjistíme, jestli máte pleť mastnou, smíšenou, suchou nebo například citlivou. Pro každý typ pleti používáme odpovídající přípravek z produktové řady kosmetiky Dr. Baumann.

2. Odlíčíme vás a zbavíme pokožku povrchových nečistot

dr-baumann.jpgPovrchové čištění z pleti odstraní make-up, kožní maz a pot. Pleť vám nejprve jemně vyčistíme odličovacím mlékem a čištění dokončíme pleťovou vodou. Tím pokožku připravíme pro další procedury.

3. Namasírujeme vám obličej, krk i dekolt

Masáž obličeje, krku a dekoltu vás připraví pro následující hloubkové čištění. Pozvolným masírováním vaši pokožku dobře prokrvíme, uvolníme napjaté svaly a zároveň tím urychlíme vstřebávání vyživujících složek masážní emulze. Pravidelnou kosmetickou masáží navíc potlačíme vrásky, čímž dosáhneme viditelného omlazení pleti.

4. Peelingem pleť zbavíme odumřelých buněk

Při exfoliaci vám z obličeje a krku odstraníme vrchní vrstvu odumřelé pokožky. Peeling vaši pleť zjemní a dobře prokrví.

Pro peeling používáme buď speciální brusnou emulzi (mechanický peeling) nebo speciální krém s povrchově aktivními látkami (slabý chemický peeling).
Právě chemický peeling je určen ženám s citlivou a kuperózní pletí, jelikož pokožku neodírá a nemůže tak dojít k podráždění velmi citlivé pleti jako u mechanického peelingu..

5. Zkrášlíme vám obočí

Správnou úpravou vrátíme obočí jeho přirozený tvar a zdůrazníme tím vaši krásu.

6. Změkčíme pleť a připravíme ji na hloubkové čištění

Pomocí speciálního roztoku vám změkčíme pokožku a uvolníme komedony (ucpané póry). Zvláčněná pleť poté mnohem lépe snáší i náročnější hloubkové čistění.

7. Hloubkovým čištěním z obličeje odstraníme černé i bílé tečky

Při hloubkovém čištění vaši pleť zbavíme nežádoucích pupínků, černých i bílých teček. Pokožku čistíme mechanicky (vymačkáváním i pomocí nástroje na čištění pleti), přesto velice šetrně. Na ošetřenou pokožku aplikujeme přípravek, který stahuje otevřené póry a brání tak podráždění kůže.

8. Ošetřenou pleť dezinfikujeme ozonizérem

Po hloubkovém čištění vaši pleť jemně namasírujeme vysokofrekvenčním ozonizérem a tím kůži zároveň dezinfikujeme a připravíme ji na aplikaci pleťové masky.

9. Pleť následně hydratujeme a zpevníme pomocí pleťové masky

Aplikací pleťové masky vám stáhneme otevřené póry a tím zrychlíme vstřebávání účinných látek a následnou regeneraci pokožky. Liftingová maska navíc obnovuje ztracenou elasticitu kožní tkáně, pleť napíná a vyhlazuje tím vrásky.b_136_119_16777215_0_0_images_clanky_sluzby_baumann-krem.jpg

10. Na závěr pleť rozjasníme intenzivní regenerací

Po sundání pleťové masky vám pokožku promasírujeme intenzivním regeneračním sérem a na závěr ji namažeme regeneračním, liftingovým, vitamínovým nebo stahujícím krémem. Na oči a pokožku kolem očí používáme oční krém.